Aktualnosci

2018-09-10

Wizyta Pani Marzeny Wodzińskiej w zdunowskiej kaflarnii!

Piec chlebowy zbudowany przez członków Cechu podczas szkolenia z Andrea Magnolini z Włoch
Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego wzięła udział w Festiwalu Zduństwa!

Na zaproszenie Cechu Zdunów Polskich Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Pani Marzena Wodzińska, uczestniczyła w Festiwalu Zduństwa, który odbywał się w Zdunach w ramach Pogranicza Kultur 2018. Pani Marzena Wodzińska obejrzała zbudowane piece chlebowe oraz  przyjrzała się warsztatom artystyczno-ceramicznym dla dzieci i młodzieży, prowadzonych pod kierunkiem fachowców z Kaflarni Riwal. Następnie zwiedziła budynki starej kaflarnii. W ramach podziękowania otrzymała od Burmistrrza Zdun pamiątkowy kafel, który prezentował zdunowską kaflarnię.

Aktualności

2019-07-15

Festiwal Zduństwa w zdunowskiej kaflarni!

Cech Zdunów Polskich wraz z ZOK w Zdunach zaprasza do uczestnictwa w festiwalu Pogranicze Kultur 2019. W ramach wydarzenia odbędzie się w dniach 26 - 27 lipca II Festiwal Zduństwa, podczas którego Cech Zdunów Polskich przeprowadzi warsztaty z budowy pieca metodą tradycyjną oraz zbuduje szklany piec, który zostanie odpalony o zmroku.

2019-07-13

Niepotarzalny happening w Zdunach!

Cech Zdunów Polskich zaprasza wszystkich którzy pragną przeżyć niesamowite widowisko. Widzimy się w 26 lipca 2019 na terenie zdunowskiej kaflarni, ul. Łacnowa 37.

2019-02-05

Szkolenie ze zduństwa nowoczesnego

Odbędzie się dwudniowe, wielozadaniowe szkolenie dla członków Cechu oraz sympatyków zduństwa.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE