2018-09-28

Targi Warsaw Home z Cechem Zdunów Polskich

Sympatyków zduństwa zapraszamy do udziału w targach!

Szkoła Kominkowa Piotra Batury wraz z Cechem Zdunów Polskich a także zaprzyjaźnionymi firmami: Promat, Ceramika Kornak, Muzeum Pieców i Kultury Ogniowej w łaziskach zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska na Targach Warsaw Home, które odbędą się w dniach 4-7 października 2018 r. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (Hala nr C2, stoisko 60, hala nr C3, stoisko 65 i 67)

Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach, które zostaną przeprowadzone w piątek 5 października 2018 r. od godz. 13:00, na których zaprezentujemy swoje produkty wraz z ich zastosowaniem, a także przeprowadzimy szkolenie produktowe w zakresie bezpieczeństwa PPOŻ. Będzie to również okazja, aby w przyjaznej atmosferze wymienić się uwagami na temat produktów, sytuacji na rynku itp.

Zapraszamy!

2019-01-21

Nowe stawki opłat za egzaminy od 2019 roku

2019-01-14

Palenie od góry!

Cech Zdunów Polskich poleca metodę palenia "od góry".