2018-09-28

Targi Warsaw Home z Cechem Zdunów Polskich

Sympatyków zduństwa zapraszamy do udziału w targach!

Szkoła Kominkowa Piotra Batury wraz z Cechem Zdunów Polskich a także zaprzyjaźnionymi firmami: Promat, Ceramika Kornak, Muzeum Pieców i Kultury Ogniowej w łaziskach zapraszają do odwiedzenia swojego stoiska na Targach Warsaw Home, które odbędą się w dniach 4-7 października 2018 r. na terenie Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie (Hala nr C2, stoisko 60, hala nr C3, stoisko 65 i 67)

Dodatkowo zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w warsztatach, które zostaną przeprowadzone w piątek 5 października 2018 r. od godz. 13:00, na których zaprezentujemy swoje produkty wraz z ich zastosowaniem, a także przeprowadzimy szkolenie produktowe w zakresie bezpieczeństwa PPOŻ. Będzie to również okazja, aby w przyjaznej atmosferze wymienić się uwagami na temat produktów, sytuacji na rynku itp.

Zapraszamy!

2020-03-17

Apel do pracodawców

APEL SPECJALNY

2020-03-03

Międzynarodowe Targi Kominkowe - KOMINKI 2020

KOMINEK FUTURA

Podsumowanie targów KOMINKI 2020

Jedyne w Polsce targi płonące żywym ogniem. To tutaj, mimo iż środek zimy, ciepło rozgrzewa zarówno zwiedzających, jak i wystawców przez 4 dni imprezy.

2020-02-20

Płomień Roku 2019 dla Cechu!

To już kolejny Płomień Roku dla Cechu! Podczas Gali Płomień Roku 2019 na Targach Kominkowych 2020 w Poznaniu, Cech Zdunów Polskich odebrał Płomień Roku 2019 za Festiwal Zduństwa w Zdunach. Działania zdunów po raz kolejny zostały docenione!