2018-10-04

Czyste palenie i warsztaty robienia pizzy w zdunowskiej kaflarni!

informacja o happeningu dotyczącym czystego spalania
Cech Zdunów Polskich zaprasza na pokaz czystego palenia drewnem oraz degustację pizzy prosto z pieca!

Cech Zdunów Polskich serdecznie zaprasza na pokaz czystego palenia drewnem w wykonaniu Piotra Batury oraz warsztaty robienia pizzy prowadzone przez Marcina Cebulskiego - zdobywcę złotego medalu na Mistrzostwach Świata 2016 w przygotowywaniu pizzy w Bukareszcie w kategorii pizza klasyczna.

Warsztaty odbędą się 13 października 2018 r. o godz. 14.00 w zdunowskiej Kaflarni.

W programie:

- pokaz czystego palenia drewnem

- łupanie drewna przez dzieci i dorosłych

- pokaz przygotowywania i pieczenia pizzy w piecu opalanym drewnem

Darmowa pyszna pizza z pieca dla każdego !

Zapraszamy!

2019-10-08