Aktualnosci

2018-10-18

Cech Zdunów Polskich edukował mieszkańców!

Warsztaty robienia pizzy

13 października 2018 r. członkowie Cechu Zdunów Polskich przygotowali dla mieszkańców Zdun happening dotyczący czystago palenia. Pokaz spalania drewna poprowadził Starszy Cechu - Piotr Batura. W międzyczasie każdy mógł skosztować pysznej pizzy prosto z pieca, przygotowanej przez mistrza w pieczeniu pizzy klasycznej - Marcina Cebulskiego. Atrakcją dla młodszych było łupanie drewna za pomocą ręcznych łuparek. Czynność ta cieszyła się dużym zainteresowaniem dzieci.

Wydarzenie zostało zorganizowano w ramach projektu "Mikrodotacje na społeczne akcje!", z kórego Cech Zdunów Polskich otrzymał 5.000 zł na doposażenie Biura w sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem i urządzenie wielofunkcyjne oraz materiały promocyjne. Projekt jest współfinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Szczególnie podziękowania za wsparcie i okazaną pomoc przy organizacji happeningu kierujemy w stronę Urzędu Miejskiego w Zdunach oraz Zdunowskiego Ośrodka Kultury.

 

 

Aktualności

2019-10-08

Zgłoś swoją realizację do nagrody Płomień Roku 2019

2019-07-15

Festiwal Zduństwa w zdunowskiej kaflarni!

Cech Zdunów Polskich wraz z ZOK w Zdunach zaprasza do uczestnictwa w festiwalu Pogranicze Kultur 2019. W ramach wydarzenia odbędzie się w dniach 26 - 27 lipca II Festiwal Zduństwa, podczas którego Cech Zdunów Polskich przeprowadzi warsztaty z budowy pieca metodą tradycyjną oraz zbuduje szklany piec, który zostanie odpalony o zmroku.

2019-07-13

Niepotarzalny happening w Zdunach!

Cech Zdunów Polskich zaprasza wszystkich którzy pragną przeżyć niesamowite widowisko. Widzimy się w 26 lipca 2019 na terenie zdunowskiej kaflarni, ul. Łacnowa 37.

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE