2019-10-08

Zgłoś swoją realizację do nagrody Płomień Roku 2019

Drodzy Koledzy i Koleżanki,
nasza organizacja została partnerem kolejnej edycji nagrody Płomień Roku w kategorii Realizacja.

Zgłaszając swoje realizacje kominkowe, zduńskie, kuchenne czy ogrodowe aktywnie promujemy naszą pracę organizację której jesteśmy zrzeszeni. Dlatego jako partner nagrody Płomień Roku 2019 - Realizacja zachęcamy do aktywnego udziału.

Realizacje należy przesyłać do 31 grudnia 2019 roku formie wypełnionego formularza wersji elektronicznej dostępnego na stronie internetowej plomienroku.ihz.pl

Rozstrzygnięcie podczas Międzynarodowych Targów Kominkowych KOMINKI w lutym w Poznaniu.

magazyn Świat Kominków

2019-10-08