Aktualności

nagrodzeni zawodnicy na podium

I Grand Prix tenisa stołowego w Zdunach

W dniu 07.10.2023 r. odbyło się w Zdunach I Grand Prix w kategorii młodzików i juniorów. Sędzią głównym spotkania był Eugeniusz Koczorowski. Otwarcia imprezy dokonali oficjalnie Członek Zarządu Powiatu Krotoszyńskiego Miłosz Zwierzyk oraz Burmistrz Zdun Tomasz Chudy, którzy także wzięli udział wraz z Prezes Renatą Ogielą- Błażejczyk w dekoracji zwycięzców. Nad organizacją tego wydarzenia sportowego czuwała pani sekretarz Małgorzata Murawska. 

W kategorii juniorek i juniorów zacięte pojedynki stoczyło 17 zawodników. Natomiast w kategorii młodziczek i młodzików do turnieju przystąpiło ogółem 29 zawodników. Klasyfikacja młodziczek i młodzików przedstawia się następująco: 3m - Anna Błażejczyk, 6m - Alicja Błażejczyk-Ogiela (najmłodsza zawodniczka), 8m -  Marcelina Król, 11m - Hubert Murawski, 19m Oliwier Kaczmarek, 19m Artur Ogieja-Błażejczyk (najmłodszy zawodnik). 

Dzięki wsparciu Rady Rodziców i Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Zdunach zakupiono nowe, przepiękne podium, na którym nasza zawodniczka Ania Błażejczyk została godnie udekorowana pucharem za III miejsce. UKS Impuls kieruje także podziękowania za wsparcie firmie Pancom, Gminie Zduny oraz Szkole Podstawowej w Zdunach. Wyrazy wdzięczności za przygotowanie sali do turnieju kierują do p. Małgorzaty Murawskiej, Eugeniusza Koczorowskiego, Szymona Murawskiego, Marcina Króla i oczywiście dzieci z klubu UKS Impuls oraz pracowników obsługi Szkoły Podstawowej w Zdunach. Dzięki uprzejmości piekarni Smak i B. Vogt wszyscy zawodnicy i goście skosztowali pysznego poczęstunku. 

Źródło: UKS Impuls 

 

 

Prezes UKS Impuls wraz z zawodniczkami
Przygotowane puchary i medale
Zgromadzeni zawodnicy na turnieju
Zawodnicy w trakcie rozgrywek
Nagrodzeni zawodnicy w kategorii juniorów