Aktualności

baner

Konkurs plastyczny i olimpiada online dla szkół

Do 20 listopada należy przesłać prace plastyczne dzieci (z klas I-III i IV-VI) w ramach konkursu plastycznego oraz zgłoszenia 3-osobowych reprezentacji wielkopolskich Gmin do udziału w Olimpiadzie online. W ramach Konkursu i Olimpiady przewidziano cenne nagrody dla uczniów, szkół i gmin. Wśród nich m.in. organizację 30 listopada 2023 roku edukacyjnego eko-miasteczka w klimatach andrzejkowo-świątecznych.

Olimpiada będzie przebiegać w formule online. Młodzież nie będzie musiała nigdzie jechać. 27 listopada o godzinie 10:00 należy połączyć się ze swoich szkół z organizatorem na Teamsie i po wyjaśnieniu zasad udziału w olimpiadzie młodzież przystąpi do wypełniania testów online, które otworzą na swoich stanowiskach komputerowych za pośrednictwem wcześniej udostępnionego linku. Test aktywowany zostanie w momencie rozpoczęcia olimpiady i będzie gotowy do wypełniania poprzez wskazywanie prawidłowych odpowiedzi w kolejnych pytaniach.

Bardzo zachęcamy do jak najliczniejszego udziału gminy i szkoły w projekcie pn. „Zielone Wielkopolskie – konkurs dla dzieci i olimpiada dla młodzieży, uczniów szkół podstawowych z terenu woj. wielkopolskiego oraz edukacyjne eko-miasteczko dla zwycięskiej wielkopolskiej gminy” dofinansowanym ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Ogrom atrakcyjnych nagród z dużym wydarzeniem plenerowym włącznie, które wygra jedna z gmin województwa wielkopolskiego jako nagrodę za najliczniejszy udział dzieci w konkursie plastycznym, organizowanym w ramach kampanii.

 Więcej informacji na – www.facebook.com/FundacjaWM

 Udział w projekcie jest bezpłatny.

Źródło: Fundacja WIĘKSZE MNIEJSZE

Pliki do pobrania

Regulamin_Konkurs_Plastyczny.pdf

Regulamin_Olimpiada_Wojewódzka_online.pdf

plakat informacyjny
plakat informacyjny
plakat informacyjny
plakat informacyjny
plakat informacyjny