2022-02-16

PROTEST W SPRAWIE KONGRESU CZYSTEGO POWIETRZA

W dniach 17-18 luty odbywa się V Kongres Czystego Powietrza. Cech Zdunów Polskich chciał wziąć w nim udział, jednak nie zostaliśmy dopuszczeni do uczestnictwa w kongresie. W związku z tym składamy protest. Treść protestu można odczytać wchodząc w poniższy link.

Treść protestu

2022-12-16

Życzymy Tobie i Twoim najbliższym dobrego zdrowia, pokoju, radości i pomyślności w te święta oraz w nadchodzących Nowym Roku!

2022-11-23

Załóż konto PUE ZUS!
Do 30 grudnia 2022 r. przedsiębiorcy jako płatnik składek mają obowiązek założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

2022-10-07

Zrewitalizowana Stara Kaflarnia przy ul. Łacnowej 37 w Zdunach

W piątek, 30 września 2022r. odbyło się oficjalne otwarcie Starej Kaflarni w Zdunach, która została zmodernizowana w ramach projektu: "Rewitalizacja terenów poprzemysłowych i zdegradowanych w Zdunach". Jest to najstarszy tego typu obiekt w Polsce!