Aktualnosci

2021-10-30

Cech Zdunów Polskich na Inauguracji roku akademickiego Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW w Warszawie

Inauguracja roku 2021-2022

W ramach współpracy pomiędzy Cechem Zdunów Polskich oraz Szkołą Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, w dniu 13 października 2021, przedstawiciel Cechu – pan Krzysztof Motel – wziął udział w inauguracji roku akademickiego 2021/2022 Wydziału Inżynierii Produkcji.

 

Nagranie - Inauguracja Roku Akademickiego 2021/2022 Wydziału Inżynierii Produkcji SGGW

Tradycyjnym punktem uroczystości było ślubowanie złożone przez nowo przyjętych studentów Wydziału, którzy tym samym dołączyli do grona społeczności akademickiej SGGW.

 

Podczas inauguracji mało również miejsce wręczenie nagród JM Rektora dla pracowników Instytutu bezpośrednio współpracujących z Cechem Zdunów Polskich. Wyróżnieni zostali:

  • profesor uczelni - dr hab. Paweł Obstawski, który otrzymał dyplom uznania za osiągnięcia badawcze oraz nagrodę indywidualną za osiągnięcia organizacyjne
  • dr inż. Andrzej Bryś - adiunkt Instytutu Inżynierii Mechanicznej w Katedrze Podstaw Inżynierii i Energetyki nagrodzony za osiągnięcia badawcze oraz
  • dr inż. Szymon Głowacki - adiunkt Wydziału Inżynierii Produkcji w Katedrze Podstaw Inżynierii i Energetyki nagrodzony za osiągnięcia badawcze.

 

Kolejnym punktem inauguracji był wykład pana doktora hab. inż. Pawła Obstawskiego na temat, m.in. warunków technicznych WT 2021.

Po inauguracji wszyscy pracownicy Instytutu wraz zaproszonymi przedstawicielami firm współpracujących z Wydziałem Inżynierii Produkcji oraz Instytutem Inżynierii Mechanicznej wzięli udział w uroczystości otwarcia Laboratorium Technologii Wytwarzania, które zostało wyposażone w nowoczesną maszynę HAAS MINI MILL do obróbki CNC, drukarkę 3D oraz mini obrabiarkę numeryczną.

 

https://iim.sggw.edu.pl/otwarcie-laboratorium-obrobki-metali/

Świętowanie rozpoczęcia roku akademickiego na Wydziale Inżynierii Produkcji zostało zakończone poczęstunkiem, podczas którego była okazja do wymiany zdań i ciekawych rozmów.

 

Aktualności

2022-12-16

Życzymy Tobie i Twoim najbliższym dobrego zdrowia, pokoju, radości i pomyślności w te święta oraz w nadchodzących Nowym Roku!

2022-11-23

Załóż konto PUE ZUS!
Do 30 grudnia 2022 r. przedsiębiorcy jako płatnik składek mają obowiązek założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

2022-10-07

Zrewitalizowana Stara Kaflarnia przy ul. Łacnowej 37 w Zdunach

W piątek, 30 września 2022r. odbyło się oficjalne otwarcie Starej Kaflarni w Zdunach, która została zmodernizowana w ramach projektu: "Rewitalizacja terenów poprzemysłowych i zdegradowanych w Zdunach". Jest to najstarszy tego typu obiekt w Polsce!

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE