2022-06-09

Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik2021 roku

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie, Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu, Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Krotoszyńska Izba Rzemieślnicza zapraszają do wzięcia udziału w konkursie „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2021 roku”.

Więcej szczegółów na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu pod linkiem:

2022-12-16

Życzymy Tobie i Twoim najbliższym dobrego zdrowia, pokoju, radości i pomyślności w te święta oraz w nadchodzących Nowym Roku!

2022-11-23

Załóż konto PUE ZUS!
Do 30 grudnia 2022 r. przedsiębiorcy jako płatnik składek mają obowiązek założyć profil na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS.

2022-10-07

Zrewitalizowana Stara Kaflarnia przy ul. Łacnowej 37 w Zdunach

W piątek, 30 września 2022r. odbyło się oficjalne otwarcie Starej Kaflarni w Zdunach, która została zmodernizowana w ramach projektu: "Rewitalizacja terenów poprzemysłowych i zdegradowanych w Zdunach". Jest to najstarszy tego typu obiekt w Polsce!