Relacje z wydarzeń

zawodnicy UKS Impuls

UKS Impuls remisuje z LKS Orzeł Wysocko Wielkie

UKS Impuls bardzo dobrze rozegrał pierwsze spotkanie VI Ligi z LKS Orzeł Wysocko Wielkie, które odbyło się 17.09.2023 r. na hali gimnastycznej w Szkole Podstawowej w Zdunach. Osobą prowadzącą rozgrywki był Eugeniusz Koczorowski, protokół meczu wypełniła bardzo starannie pani sekretarz Małgorzata Murawska. Zespół, który bierze udział w tych rozgrywkach, jest oparty o młodych wychowanków i seniorów.

W niedzielę zagrali: Tomasz Kasprzak, Daniel Kurzawski, Wiktor Malec, Ania Błażejczyk, Marcelina Król, Alicja Ogiela-Błażejczyk, Hubert Murawski.

Po zaciętych i emocjonujących meczach ostatecznie remisują 9:9.

Przed nimi aktywny weekend. Nasi reprezentanci jadą w sobotę, 23.09.2023 r. do Ostrzeszowa, aby wziąć udział  w I Grand Prix Południowej Wielkopolski w kategorii żakow i kadetów. Już w najbliższą niedzielę tj. 24.09.2023 r. zagrają kolejny mecz w Szkole Podstawowej w Zdunach z UKS PIAST Poprawa Ostrzeszów. Zapraszamy do kibicowania!

Drużyna dziękuje Szkole Podstawowej w Zdunach za udostępnianie sali na treningi i rozgrywki ligowe, rodzicom za pomoc w organizacji. UKS Impuls wspiera Gmina Zduny. 

Źródło: UKS Impuls

zawodnicy w trakcie rozgrywek
zawodnicy w trakcie rozgrywek
zawodnicy w trakcie rozgrywek
zawodnicy w trakcie rozgrywek