Relacje z wydarzeń
W dniu 21 czerwca 2026 r. w Bestwinie odbył się festyn na rozpoczęcie lata, zorganizowany przez Panią Sołtys Magdalenę Konrady wraz z członkami Rady Sołeckiej.
Na najmłodszych uczestników czekały dmuchańce, które dostarczyły mnóstwo radości i dobrej zabawy. Dużą atrakcją dla dzieci było uwielbiane piana party, które przyniosło odrobinę orzeźwienia podczas gorącego popołudnia. Nie zabrakło również słodkich wypieków, przekąsek i poczęstunku przygotowanego dla mieszkańców.
Festyn był doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu, integracji oraz powitania lata w miłej i rodzinnej atmosferze.
W wydarzeniu uczestniczyli także Burmistrz Zdun Miłosz Zwerzyk oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Zdunach Karolina Jankowska-Grzybek.






























